fbpx

Neden Taş Evler ?

1. Dönüşüm

Doğada hazır bulunan taşlar ve doğal çam ağaçları ile, hiçbir işlem yapılmadan inşa ettiğimiz Taş Evlerimiz, ekolojik birer yapı olarak, doğanın en gerçek hali ile bir eve dönüşmesi hikayesidir.

donusum

2. Sağlıklı

Özenle inşa ettiğimiz Taş Evlerimizin en büyük faydalarından biri, taşların kirli havayı süzmesi ve temiz havayı destekleyebilmesidir. Bu sebeple her Taş Ev, doğanın temiz havaya sahip alanlarından biridir.

3. Dayanıklı

Güvenle inşa ettiğimiz Taş Evlerimiz, deprem başta olmak üzere tüm doğal afetlere karşı son derece dayanıklıdır. Taş evler bakım gerektirmeyen, uzun yıllar sorunsuz yaşayabileceğiniz yaşam alanları oluşturur.

dayaniklitasevler
enerjitasarrufluevler

4. Enerji Tasarrufu

Taş Evlerimiz, bulunduğu bölgenin özelliklerine göre ısınma ve soğutma ihtiyaçlarına maksimum düzeyde cevap vererek, yaşam alanlarında yüksek oranda enerji tasarrufu sağlar.

5. Sade ve Doğal

Doğanın eşsiz güzelliğiyle inşa ettiğimiz Taş Evlerimizin taşlarında herhangi bir kimyasal boya ve renk kullanmadan, doğanın en sade ve saf halini, hayallerinizle birleştiriyoruz.

dogalevler
sureklilik

6. Süreklilik

Yüz yıllar boyunca, dünyanın hemen her coğrafyasında, doğaya özgü, çok yaygın bir yapı türü olan Taş Evlerimiz, yıllar sonra bile yeniliğini kaybetmez, asla yıpranmaz ve ilk günkü gibi sağlam kalır, sürekliliğini korur.

7. El Emeği

Taş Evlerimiz, tecrübeli ekibimiz tarafından inşa edilir. Konusunda yılların uzmanlığını taşıyan taş ustalarımız, taşları özenle seçerek, hünerli elleriyle adeta görsel bir sanata dönüştürür.

tasevlerletasarruf

8. Tasarruf

Doğa ile iç içe bir yaşam sunan Taş Evlerimiz, hiç bir bakım maliyeti olmamasının yanında, en rekabetçi fiyatlarla ve isteğinize göre anahtar teslim olarak inşa edilir.

9. Mimari Tasarım

Hayalinizdeki Taş Evi inşa ederken, mimar ve mühendislerimizden oluşan teknik ekibimiz ile, istediğiniz kat planınızı oluşturabilir, yaşam alanlarını belirleyebilir veya hazır planlarımızdan seçebilirsiniz.

mimaritasarimlar
turkiyeninheryerinde

10. Konum

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, ister hazır Taş Evlerimizden, ister sahibi olduğunuz arsanız üzerinde birlikte planlayacağımız Taş Evlerimizden birine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Teklif Al

GÖNDER

Compare listings

Karşılaştırmak

Teklif Al

GÖNDER
close-link