fbpx

Taş Ev Modelleri

Taş Ev Çeşitleri

Taş ev, dayanıklılığı ve modern tasarımları ile ihtiyacınız olan konforu ve huzuru sizlere sunmaktadır. Tek katlı, asma katlı, tavan arası modelli, modern mimari, Amerikan tarzı, arazi tipine göre size en uygun şekilde birçok modeli tasarlanabilmektedir. Geleneksel tasarımların yanında modern tasarımları ile göz dolduran taş evler özel alanlar ve yaşam alanları da içermektedir. Tüm ailenin ihtiyaçlarını karşılayan ve doğa ile oluşturduğu mükemmel uyum sayesinde herkese rahatlık sunmaktadır. Taş evler birbirlerine benzeyen yapılar olmasına karşın kişiye özel özellikler taşıması nedeniyle eşsiz tasarımlardır. Yapısal özellikleri, estetik mimarisi, alternatif modelleri ile son dönemlerin de gözde mimari seçenekleri arasında yerini almaktadır. Türkiye’nin her bölgesinde birbirinden farklı ve işlevsel taş ev inşa ettirebilir veya hazır taş evlerden sahip olabilirsiniz. Tasarım planını inceleyerek tüm sürece hakim olabileceğiniz, uzun süre dayanıklı tamamen doğal taş evler için güvenilir ve profesyonel gayrimenkul hizmeti sunan Taş Ev Türkiye ile iletişime geçebilirsiniz.

En Güncel Taş Ev Fiyatları

Taş evler, doğa ile uyumlu tasarımları, dayanıklı olması, doğal afetlere karşı güçlü mimarisi ve sağlıklı bir yaşam alanı olması nedeniyle diğer konutlardan ayrılmakta ve hesaplı bir alternatif olmaktadır. Taş ev fiyatları günümüzde yapılacağı muhit, bölge ve taşların türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Her bölgede kullanılan taş bölgeye özel olmakta ve bu nedenle bölgenin coğrafyasına göre de kullanılan malzemeler değişmektedir. Standart bir taş ev için her bölgede standart bir fiyatlandırma uygulanmamaktadır. Size ait bir arsa üzerine taş ev inşa ettirmek için uzman bir ekip ile çalışmak veya hazır bir taş ev almak istiyorsanız en uygun fiyatlı alternatifleri değerlendirerek size özel taş evi bulabilirsiniz. Evin büyüklüğü, yapısında kullanılacak doğal taş, yapıyı tamamlayan ürünlerin maliyeti, bahçe peyzajı, taş ev ek özellikleri, inşaatta görev alacak ustaların yetkinlikleri gibi konular da fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Uzman mimar ve mühendis ekibinin de projede yer alması yapının kusursuz ve güvenilir olmasını sağlamaktadır.

Taş Ev Planları

Doğal taşlara şekil verilerek yapılan taş evler kullanışlı, sağlam ve uzun yıllar boyunca dayanıklı olması nedeniyle günümüzde ilgi gören yapılar arasındadır. Diğer konutlardan farklı olarak sevdiklerinizle size özel keyifli zamanlar geçirmek ve şehrin olumsuz özelliklerinden kurtulmak için etkili bir kaçış noktasıdır. Sağlıklı ve doğal yalıtımlı olması en çok ilgi gören özelliklerindendir. Yaşamak istediğiniz bölgeye doğal taşlardan yapılan bu evin inşaatı için sizin belirlediğiniz bir taş ev planından faydalanılabilir veya hazır taş ev planlarından birini seçebilirsiniz. Taş ev villaların tasarımında antik ve otantik bir etki oluşturmak yapıyı daha etkileyici kılmaktadır. İç tasarımında ise dış görüntüsüne uygun malzemeler ve dizayn kullanılmaktadır. İç dizayn planı size ve zevkinize uygun şekilde düzenlenerek size özel bir yaşam alanına dönüştürülmektedir.

Taş Ev Projeleri

Taş ev projeleri ihtiyaca yönelik olarak tasarlanmakta ve işlevselliğe önem verilmektedir. Dış görüntüsü ile oldukça şık ve güzel iken iç tasarımı da aynı şekilde projelendirilmektedir. Taş ev projeleri tek katlı, iki katlı, çatı katlı, lüks gibi olmak üzere birden fazla şekilde tasarlanabilmektedir. Villa tercih edenlerin yeni gözdesi taş evlerdir. Çiftlik evi, bağ evi gibi konseptlere ilgi duyanlar için de vazgeçilmez tasarımlar olan taş evlerin yapımında uzman kadrosu ile Taşev Türkiye hizmet vermektedir. İstediğiniz taş ev modelini birlikte tasarlayabilir veya hazır olan taş ev projelerine dahil olabilirsiniz. Nem geçirmez özelliği, ağırlık hesaplamaları, taş seçimi gibi konulara taş ev proje süreçlerinde özen gösterilmekte ve bölgenin coğrafyasına göre tasarımlar yapılmaktadır. Proje yönetim süreci boyunca sizinle iletişimde kalarak istediğiniz özellikler için güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Taş ev projelerinde özel bir dekorasyon veya kendi tarzınızı da yansıtmak istediğinizde villanın özelliklerinde buna uygun olacak şekilde tasarımlar yapılabilmektedir. Hem soğuk hem de sıcak bölgelerde rahatlıkla inşaatının yapılabilmesi ve ısı yalıtımının doğal özellikleri arasında olması ile taş ev mimarisi güvenle tercih edilebilir. Tarzı, yapısal özellikleri, rengi ve doğallığı ile doğa ile bütünleşen ve hayranlık uyandıran bu yapılara siz de kavuşabilirsiniz. Taş ev ile birlikte hayalini kurduğunuz şömine ve çatı tasarımlarını da taş ev projelerine dahil edebilir ve daha keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Taş Ev Maliyetleri

Taş ev maliyeti hesaplamalarında arsa üzerine inşa edilecekse maliyet buna göre planlanır yoksa arsanın satın alma maliyeti de taş ev maliyeti ile birlikte hesaplamaya dahil edilir. Yazlık bölgelerde, büyükşehirlerde, şehre uzaklığı gibi durumlar göz önünde bulundurularak arsa fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Taş ev maliyeti de bu kapsamda değişmektedir. Hali hazırda inşa edilmiş olan bir taş ev satın alacaksanız fiyatlar da bölgenin durumuna ve ekonomik gelişmelere göre değişkenlik göstermektedir. Taş ev maliyeti hesaplamalarında kullanılacak taşın özelliği, villanın metrekaresi, arsa özellikleri, kullanılacak ek malzemeler, ustalık ve projelendirme bedelleri maliyet hesaplamasına dahil edilir. Bu fiyatların belirlenmesinde güncel gayrimenkul piyasası değerleri baz alınmaktadır. Taş ev maliyeti değerlendirmesi yapılırken bakım ihtiyacı duyulmaması ve uzun soluklu kullanıma uygun olması göz önünde bulundurulmalıdır. Normal villalardan farklı olarak bakım için ek maliyet gerektirmemesi uzun süreli yatırımlarda avantajlı olmaktadır.

Küçük Taş Ev Modelleri

Küçük taş ev modelleri kullanışlı ve işlevsel olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Herkes için kullanıma uygun olması ve uzun süreli yatırım düşünenler için en uygun alternatiftir. Tek katlı, ekolojik, doğal afetlere dayanıklı olması da küçük taş ev modelinin tercih edilmesinde diğer etkenlerdir. Küçük taş evler, bu alanda uzman yıllardır hizmet veren, güvenilir ve tecrübeli ekibi ile sizlere hizmet veren Taşev Türkiye tarafından istediğiniz bölgede istediğiniz tasarımda inşa edilebilmektedir. İstediğiniz ve ihtiyacınıza yönelik bir taş ev modelini birlikte değerlendirerek hayalinizdeki taş eve kavuşabilirsiniz. Küçük taş ev modelleri, koyu renkli taşlar ve yeşil bir bahçe le bir arada tasarlanmaktadır. Bölgenin özelliklerine ve hava durumu özellikleri de göz önünde bulundurularak renk seçimi de değişkenlik gösterebilmektedir. Küçük taş ev tasarımları ve projelerinde hem iç hem de dış dekorasyon ürünleri için birçok malzeme rahatlıkla kullanılabilmekte ve etkileyici bir tasarım ortaya konulabilmektedir.

Modern Taş Ev Modelleri

Modern taş ev modelleri, şıklık ve modernizmi bir araya getiren etkileyici yapılardır. İhtişamlı ve lüks bir görünüme sahip olan bu yapılar sağladıkları avantajlar ile de oldukça sağlıklı bir alternatiftir. Doğal taşların yalıtım özelliğinin olması, ahşap ve cam malzemeleri ile bir bütünlük yakalaması ile doğa ile eşsiz bir uyum yakalamaktadır. Mimari yapısı, estetik duruşu, doğa ile uyumu ve etkileyici özellikleri bir araya getirmekte ve uzun yıllar keyifle kullanılabilmektedir. Modern yapılarda dış tasarım kadar iç tasarımda etkileyici ve sanatsal özellikler taşıyacak şekilde planlanmaktadır. Modern taş ev modası ile Amerikan tarzı taş ev özellikleri birbirine benzemektedir. Modern yapılarda garaj, yeşil bir bahçe, ek bina, tuğla çatı gibi özellikler yer almakta ve size uygun şekilde planlanabilmektedir.
 

Compare listings

Karşılaştırmak

Teklif Al

GÖNDER
close-link